Agriline » PROMAX Concrete Batching Plants
Овластен дилер:
PROMAX
За нас
Мапа

PROMAX Concrete Batching Plants

Контакти
Во продажба: 1075 огласа
8 години на Agriline
19 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
İLKER GENCER
İLKER GENCER
Јазици: турски, англиски
+90 554 551... Прикажи +90 554 551 79 22
+90 312 385... Прикажи +90 312 385 95 04
MONA TOUTI
MONA TOUTI
Јазици: турски, италијански, германски, француски, англиски, арапски
+90 554 551... Прикажи +90 554 551 79 23
Elbai Muradov
Elbai Muradov
Јазици: казашки, руски, англиски
+90 541 542... Прикажи +90 541 542 88 10
Прикажи се
Адреса
Турција, Централна Анадолија, ANKARA, E-5 (Eski İstanbul Yolu) Gıdacılar Cad. No:26 Sarayköy, Kazan
Локално време на дилерот: 01:30 (+03)
Локално време на дилерот: 01:30 (EEST)
Локално време на дилерот: 23:30 (CET)
Прикажи се (91)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи PROMAX Concrete Batching Plants
Филтер

1075 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силос за цемент
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
нови фабрика за бетон PROMAX   M100-TWN (100m3/h) нови фабрика за бетон PROMAX   M100-TWN (100m3/h)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража 130 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Турција, ANKARA