Agriline » NOVA TRANSPORT D.O.O
4.7
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

NOVA TRANSPORT D.O.O

Контакти
Во продажба: 5 огласа
3 години на Agriline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Galip Umer
Galip Umer
Јазици: македонски, словенечки, германски, англиски, бугарски, албански
+386 31 70... Прикажи +386 31 708 899
+386 1 810 ... Прикажи +386 1 810 90 20
+386 1 810 ... Прикажи +386 1 810 91 40
Адреса
Словенија, 1261, LJUBLJANA, Letališka cesta 12
Локално време на дилерот: 02:11 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи NOVA TRANSPORT D.O.O
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1989 Километража 542132 км Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година 1987 Километража Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
112 €
Мотор
Година Километража Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион кипер
Година 05/1986 Километража 521412 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 04/1990 Километража Сила
Северна Македонија, Ohrid