Agriline » Lager Bašić d.o.o.
4.3
34 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
34

Lager Bašić d.o.o.

Контакти
Во продажба: 753 огласа
5 години на Agriline
25 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Josip Tomić
Josip Tomić
Јазици: англиски, хрватски
+385 1 556... Прикажи +385 1 5560 980
+385 99 263... Прикажи +385 99 263 0762
Адреса
Хрватска, 10255, Donji Stupnik, Trgovačka ulica 3
Локално време на дилерот: 15:50 (CET)
Хрватска, Karlovac
Србија, Beograd
Локално време на дилерот: 15:50 (CET)
Прикажи се (9)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Lager Bašić d.o.o.
Филтер

753 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мотор Deutz-Fahr V8L413F за тркала трактор
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2007 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Систем за наводнување
Година 1995 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2007 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Шумарски мулчер
Година 2008 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фаќалка за трупци
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Шумарски мулчер
Година 2004 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 5080 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13500 кг
Година 2003 Километража 5010 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
бензински виљушкар TCM FG25N2S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 4154 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Зафатнина 2.7 м³
Година 2008 Километража 21752 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac