Agriline » LVD Bernard Krone GmbH
4.7
180 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
180

LVD Bernard Krone GmbH

Контакти
Во продажба: 301 огласа
5 години на Agriline
Телефонските броеви се проверени
Hermann Bangert
Hermann Bangert
Јазици: германски, руски, англиски
Пон - Пет 07:30 - 16:45
+49 5977 9... Прикажи +49 5977 935262
+49 162 13... Прикажи +49 162 1307370
+49 5977 9... Прикажи +49 5977 935484
+49 172 31... Прикажи +49 172 3172302
+49 4542 8... Прикажи +49 4542 854996
+49 4542 8... Прикажи +49 4542 854991
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 48480, Spelle, Max-Eyth-Straße 1
Локално време на дилерот: 00:38 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи LVD Bernard Krone GmbH
Филтер

301 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Тркала трактор
Година 2022 Километража 175 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
91.400 €
Тркала трактор
Година 2021 Километража 2710 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Чистач за зрно
Година Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Spelle
преден товарач STOLL F 955 P преден товарач STOLL F 955 P преден товарач STOLL F 955 P
3
Контактирајте го продавачот
3.650 €
Преден товарач
Година 2016 Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
94.900 €
Растурач на арско ѓубре
Година Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Диск брана
Година 2019 Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Преса за четвртасти бали
Година 1998 Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Косачка
Година 2004 Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
375.000 €
Силажен комбајн
Година 2019 Километража 895 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
113.500 €
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 3205 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Тркала трактор
Година 2019 Километража 7020 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Лентест собирач на сено
Година 2003 Километража Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Тркала трактор
Година 2015 Километража 7170 м/ч Сила
Германија, Spelle
тркало Trelleborg 650/85R38 тркало Trelleborg 650/85R38 тркало Trelleborg 650/85R38
3
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Тркало
Година Километража
Германија, Spelle