Agriline » J R Firby Ltd
4.9
7 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
7

J R Firby Ltd

Контакти
Во продажба: 291 огласа
7 години на Agriline
Телефонските броеви се проверени
Richard Firby
Richard Firby
+44 1653 6... Прикажи +44 1653 628614
Јазици: англиски
+44 7831 7... Прикажи +44 7831 776752
Адреса
Обединето Кралство, Англија, SLINGSBY, CARR HOUSE FARM - GREEN DYKE LANE - SLINGSBY - YORK - NORTH YORKSHIRE - ENGLAND - YO62 4AX
Локално време на дилерот: 15:41 (GMT)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи J R Firby Ltd
Филтер

291 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.020 € GBP 10.300 GBP
Слама култиватор
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година Километража 3349 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
14.000 € GBP 12.000 GBP
Гребло
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
86.360 € GBP 74.000 GBP
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3154 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
13.540 € GBP 11.600 GBP
Тркала трактор
Година 1984 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
9.919 € GBP 8.500 GBP
Тркала трактор
Година 1969 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
11.960 € GBP 10.250 GBP
Тркала трактор
Година 1971 Километража 1017 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
6.127 € GBP 5.250 GBP
Комбајн за жито
Година 1976 Километража 3397 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
4.960 € GBP 4.250 GBP
Сенопревртувач
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
45.370 € GBP 38.880 GBP
Тркала трактор
Година 2012 Километража 2750 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
16.340 € GBP 14.000 GBP
Диск брана
Година Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
26.080 € GBP 22.350 GBP
Тркала трактор
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
33.840 € GBP 29.000 GBP
Комбинирана сеалка
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
34.190 € GBP 29.300 GBP
Тркала трактор
Година 2010 Километража 8000 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2008 Километража 7462 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY