Agriline » Dingemanse Trucks & Trailers
4.1
54 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
54

Dingemanse Trucks & Trailers

Контакти
Во продажба: 521 огласа
18 години на Agriline
70 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Јазици: француски, руски, полски, холандски, германски, англиски
Пон - Пет 08:30 - 17:30
Саб 09:00 - 12:00
+31 164 61... Прикажи +31 164 612 460
+31 164 61... Прикажи +31 164 616 831
+31 164 61... Прикажи +31 164 616 014
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4631, Hoogerheide, Antwerpsestraatweg 177
Локално време на дилерот: 02:10 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Dingemanse Trucks & Trailers
Филтер

521 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18875 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-05-04 Километража 167100 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на хемикалии
Носивост 26200 кг
Година 1999-03-05 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Носивост 31980 кг
Година 2002-07-08 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Суспензија пружина/пружина
Година 2008-01-08 Километража 409200 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Носивост 32360 кг
Година 01/2004 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Полуприколка-шасија
Година 1995-01-18 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 31300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-27 Километража 295800 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Камион влекач
Носивост 36937 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-04-15 Километража 656400 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Цистерна за превоз на цемент
Носивост 32400 кг
Година 2017-01-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 37056 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-07-27 Километража 1084424 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Цистерна за битумен
Носивост 26110 кг
Година 1993-04-21 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Цистерна за гориво
Носивост 32200 кг
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Цистерна за превоз на хемикалии
Носивост 30650 кг
Година 1987-04-02 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10-09 Километража 507000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Приколка со дигалка со кука
Носивост 16500 кг
Година 2001-03-06 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Agriline