Филтри -

Жетварки - Узбекистан

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Жетварки - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за пченка Elibol MHS 6
1
Контактирајте го продавачот
23.340 € UZS 315.600.000 UZS
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за пченка Kemper 445 нови адаптер за пченка Kemper 445
2
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 72.000 €
Адаптер за пченка
Капацитет 50 т/ч Работна брзина 20 км/ч
Година 01/2024 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Узбекистан
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.390 € UZS 316.300.000 UZS
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
25.640 € UZS 346.600.000 UZS
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
21.220 € UZS 286.900.000 UZS
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови собирач со валјаци Rostselmash Swa Pick-340/43
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за жито Rostselmash RSM-100.70
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.95 м
Узбекистан, Tashkent
нови ротациона жетварка за пченка Rostselmash ЖРН-600
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за жито ЖСУ-700
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
адаптер за пченка Rostselmash ППК-41
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за жетва на сончоглед ROSTSELMASH Falcon
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за пченка Elibol MHS 6 нови адаптер за пченка Elibol MHS 6 нови адаптер за пченка Elibol MHS 6
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.340 € UZS 342.600.000 UZS
Адаптер за пченка
Работна брзина 5 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol Freesun 550 нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol Freesun 550 нови адаптер за жетва на сончоглед Elibol Freesun 550
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.280 € UZS 301.200.000 UZS
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се