Agriline » Жетварки » Жетварки од Украина
Филтри -

Жетварки од Украина

Резултати од пребарување: 748 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

748 огласа: Жетварки од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 06/2005 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.770 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Умань
адаптер за пченка CLAAS Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка CLAAS Conspeed Corio 12-70 адаптер за пченка CLAAS Conspeed Corio 12-70
3
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Тернопіль
адаптер за жито CLAAS MaxFlex адаптер за жито CLAAS MaxFlex адаптер за жито CLAAS MaxFlex
3
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Тернопіль
нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS очесывающая Славянка УАС-5 нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS очесывающая Славянка УАС-5
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Капацитет 3 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Харьков
нови адаптер за жито UKR.AGRO-SERVIS Славянка УАС
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Капацитет 4 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 01/2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Харьков
нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка Славянка
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Капацитет 3 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Харьков
нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для льна Славянка нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для льна Славянка нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для льна Славянка
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Капацитет 3.5 т/ч Работна брзина 8 км/ч
Година 07/2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Харьков
нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для зерновых очесывающая Славянка УАС-7 нови жетварка за чешлање UKR.AGRO-SERVIS жатка для зерновых очесывающая Славянка УАС-7
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Капацитет 4 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 01/2020 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.490 €
Адаптер за жито
Година 12/2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.730 €
Адаптер за жито
Година 12/2010 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.650 €
Адаптер за жито
Година 12/2005 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.650 €
Адаптер за жито
Година 12/2006 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.410 €
Адаптер за жито
Година 12/2012 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.410 €
Адаптер за жито
Година 12/2011 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.410 €
Адаптер за жито
Година 12/2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.570 €
Адаптер за жито
Година 12/2005 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.190 €
Адаптер за жито
Година 07/2010 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Зборів
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.810 €
Адаптер за жито
Работна брзина 12 км/ч
Година 05/2006 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Зборів
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.190 €
Адаптер за жито
Година 01/2012 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Зборів
адаптер за пченка OROS 8244 адаптер за пченка OROS 8244 адаптер за пченка OROS 8244
3
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.430 €
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
38.700 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
38.700 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Звенигородка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 748 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се