Филтри -

Жетварки од Словачка

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Жетварки од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
секач за маслена репка Biso 510 секач за маслена репка Biso 510 секач за маслена репка Biso 510
3
Контактирајте го продавачот
6.000 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Капацитет 15 т/ч Работна брзина 6 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 5.1 м
Словачка, Veľké Raškovce
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Адаптер за соја
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Словачка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Словачка, Lieskovec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Словачка, Šurany
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се