Филтри -

Жетварки од Романија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Жетварки од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 8.6 м
Романија, Sat Traian, Comuna Săbăoani, Jud. Neamț
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.800 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 08/2013 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Романија, Peceneaga
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 06/2022 Километража Ширина на опфаќање 4.44 м
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Романија
адаптер за пченка Case IH 953E адаптер за пченка Case IH 953E адаптер за пченка Case IH 953E
3
Контактирајте го продавачот
10 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
адаптер за пченка Geringhoff agram mtx Dezmembram адаптер за пченка Geringhoff agram mtx Dezmembram адаптер за пченка Geringhoff agram mtx Dezmembram
3
Контактирајте го продавачот
10 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
10 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Романија, Turnu Măgurele
адаптер за жито Claas Vario V1050 Heder Recoltat Cereale адаптер за жито Claas Vario V1050 Heder Recoltat Cereale
2
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
950 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Романија
адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri
3
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.74 м
Романија
секач за маслена репка John Deere Masa Rapita секач за маслена репка John Deere Masa Rapita секач за маслена репка John Deere Masa Rapita
3
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Романија
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 4.2 м
Романија, Giurgița
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Адаптер за пченка
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се