Филтри -

Жетварки од Молдавија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Жетварки од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, CHISINAU
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Măgdăceşti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, CHISINAU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, CHISINAU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Bălți
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Bălți
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Молдавија, Bălți
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Молдавија, Bălți
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се