Филтри -

Жетварки од Германија

Резултати од пребарување: 533 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

533 огласа: Жетварки од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17209 Leizen
Контактирајте го продавачот
8.650 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
адаптер за пченка Kemper 460 CL адаптер за пченка Kemper 460 CL адаптер за пченка Kemper 460 CL
3
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Адаптер за пченка
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Собирач со валјаци
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
ротациона жетварка за пченка Kemper 375 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
42.250 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, De-92536 Pfreimd
собирач со валјаци ZIEGLER pick up 300 собирач со валјаци ZIEGLER pick up 300
2
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Собирач со валјаци
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
93.600 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Адаптер за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
адаптер за жито Claas C 600 адаптер за жито Claas C 600 адаптер за жито Claas C 600
3
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meuspath
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.52 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Жетварка за чешлање
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Германија, Jacobsdorf
адаптер за жито ZURN 635 Premium Flow адаптер за жито ZURN 635 Premium Flow адаптер за жито ZURN 635 Premium Flow
3
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 533 огласа
Прикажи
Претплати се