Agriline » Жетварки » Жетварки од Франција
Филтри -

Жетварки од Франција

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Жетварки од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за пченка GERINGHOFF MS-SC800/FB 8 Row 750 mm Corn адаптер за пченка GERINGHOFF MS-SC800/FB 8 Row 750 mm Corn
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за пченка
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
собирач со валјаци BRICAUD MOTOR BM32 3100 mm собирач со валјаци BRICAUD MOTOR BM32 3100 mm
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Собирач со валјаци
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
адаптер за жито IDASS 3000 mm
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
адаптер за жито IDASS 306 3000 mm
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за жито
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
ротациона жетварка за пченка CLAAS RU450 6 Row 4500 mm Corn
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros. Auctioneers France SAS
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
собирач со валјаци CNH собирач со валјаци CNH собирач со валјаци CNH
3
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-73110 La Rochette
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-50680 Saint Clair Sur Elle
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се