Agriline » Жетварки » Жетварки од Европа
Филтри -

Жетварки од Европа

Резултати од пребарување: 965 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

965 огласа: Жетварки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
99.900 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2013-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
G635
10 ч.
17.500 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито 7m адаптер за жито 7m адаптер за жито 7m
3
Контактирајте го продавачот
7m
10 ч.
8.000 €
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Westertimke
Контактирајте го продавачот
18.000 € PLN 85.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zawidz Kościelny
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2005-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 07/2006 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Шпанија, Huelva
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2014-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2015-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 26,87 € DKK 200 DKK
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
адаптер за жито JOHN DEERE 630R - 9,15 M - 2005 ROK
1
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
аукција 13,44 € DKK 100 DKK
Собирач со валјаци
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 965 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се