Agriline » Жетварки » Жетварки од Бугарија
Филтри -

Жетварки од Бугарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Жетварки од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 06/2014 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 03/2015 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, гр. Дулово
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 06/2015 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Бугарија, Yambol
секач за маслена репка Metalagro AD секач за маслена репка Metalagro AD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Собирач со валјаци
Година 01/2012 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Yambol
адаптер за жетва на сончоглед OROS Optigep NAS 670
1
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 03/2008 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Yambol
нови адаптер за жетва на сончоглед NARDI SUNSTORM SFH 740 нови адаптер за жетва на сончоглед NARDI SUNSTORM SFH 740 нови адаптер за жетва на сончоглед NARDI SUNSTORM SFH 740
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Бугарија, Търговище
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се