Филтри -

Жетварки од Белорусија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Жетварки од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
секач за маслена репка GOMSELMASH ПР-7 секач за маслена репка GOMSELMASH ПР-7 секач за маслена репка GOMSELMASH ПР-7
3
Контактирајте го продавачот
3.687 € BYN 10.000 BYN
Секач за маслена репка
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Вензовец
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Собирач со валјаци
Работна брзина 12 км/ч
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белорусија, Клецк
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2010 Километража 800 м/ч Ширина на опфаќање
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
16.300 US$ EUR ≈ 15.140 €
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража 50 м/ч Ширина на опфаќање
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Королев Стан
Контактирајте го продавачот
98.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 03/2015 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 06/2016 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
29.010 € BYN 78.680 BYN
Ротациона жетварка за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
137.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.67 м
Белорусија, Могилёв
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се