Филтри -

Жетварки Zürn од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Жетварки Zürn од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2021 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Підгайці
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.150 €
Секач за маслена репка
Година 2017 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.361 €
Секач за маслена репка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Sumy
нови адаптер за жетва на сончоглед Zürn Solero 14/70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
нови секач за маслена репка Zürn Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex нови секач за маслена репка Zürn Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се