Филтри -

Жетварки Zürn од Германија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Жетварки Zürn од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Адаптер за жито
Работна брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bamberg
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Schöntal
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
адаптер за жетва на сончоглед Zürn sonnenblumenvorsatz für claas 560 vario адаптер за жетва на сончоглед Zürn sonnenblumenvorsatz für claas 560 vario адаптер за жетва на сончоглед Zürn sonnenblumenvorsatz für claas 560 vario
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Германија, Sülzetal, OT Altenweddingen
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
86.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow
3
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се