Филтри -

Жетварки Zürn од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Жетварки Zürn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
86.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow адаптер за жито Zürn 635 Premium Flow
3
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Бугарија, Targovishte
нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF
3
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Schöntal
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Адаптер за жито
Работна брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
36.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
адаптер за жито Zürn 635R адаптер за жито Zürn 635R
2
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се