Филтри -

Жетварки Ziegler од Украина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Жетварки Ziegler од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2017 Километража 270 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 11 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за пченка Ziegler Corn Champion 8S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 21.990 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.400 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовлянський р-н
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се