Филтри -

Жетварки Ziegler

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Жетварки Ziegler

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 12 км/ч
Година 2017 Километража 270 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Работна брзина 11 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, смт.Володарка
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
адаптер за пченка Ziegler Corn Champion 8S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 21.980 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.390 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Собирач со валјаци
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
38.989 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
38.989 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теребовлянський р-н
Контактирајте го продавачот
32.724 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
собирач со валјаци Ziegler pick up 300 собирач со валјаци Ziegler pick up 300
2
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Собирач со валјаци
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се