Филтри -

Жетварки Zaffrani

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Жетварки Zaffrani

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.890 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
адаптер за жетва на сончоглед Zaffrani Bicchi BSF 740 адаптер за жетва на сончоглед Zaffrani Bicchi BSF 740 адаптер за жетва на сончоглед Zaffrani Bicchi BSF 740
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.500 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 04/2008 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Солонянський район c.Надіївка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.323 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Безуглівка
адаптер за пченка Zaffrani 870N адаптер за пченка Zaffrani 870N адаптер за пченка Zaffrani 870N
3
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.890 €
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се