Филтри -

Жетварки ZURN од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Жетварки ZURN од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.020 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.489 €
Секач за маслена репка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.361 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража 2500 м/ч Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Мал. Виска
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
1 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Секач за маслена репка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Лутовинівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
нови секач за маслена репка ZURN Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex нови секач за маслена репка ZURN Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се