Филтри -

Жетварки ZURN од Германија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Жетварки ZURN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жито ZURN 635 Premium Flow адаптер за жито ZURN 635 Premium Flow адаптер за жито ZURN 635 Premium Flow
3
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
5.667 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Адаптер за жито
Работна брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Schöntal
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
адаптер за жито ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жито ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жито ZURN sb vorsatz zu claas v660
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 10.7 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
86.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се