Филтри -

Жетварки ZURN од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Жетварки ZURN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013-01-01 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
секач за маслена репка ZURN Rapsvorsatz (passt an JD 955) секач за маслена репка ZURN Rapsvorsatz (passt an JD 955)
2
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
адаптер за жито ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жито ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жито ZURN sb vorsatz zu claas v660
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
секач за маслена репка ZURN raps profi ii секач за маслена репка ZURN raps profi ii секач за маслена репка ZURN raps profi ii
3
Контактирајте го продавачот
5.630 €
Секач за маслена репка
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Жетварка за чешлање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ravenstein-Merchingen
адаптер за жито ZURN jd 600 7,60m (25ft) адаптер за жито ZURN jd 600 7,60m (25ft) адаптер за жито ZURN jd 600 7,60m (25ft)
3
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
255 €
Секач за маслена репка
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
86.500 €
Адаптер за жито
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, De-96349 Steinwiesen
адаптер за жетва на сончоглед ZURN Sonnenblumenhaspel JD 630R,630X,730X,630PF,730PF адаптер за жетва на сончоглед ZURN Sonnenblumenhaspel JD 630R,630X,730X,630PF,730PF
2
Контактирајте го продавачот
790 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ravenstein-Merchingen
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 11 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Schöntal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 12.2 м
Германија, Merchingen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се