Филтри -

Жетварки ZURN

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Жетварки ZURN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жито ZURN 635 Premium Flow адаптер за жито ZURN 635 Premium Flow адаптер за жито ZURN 635 Premium Flow
3
Контактирајте го продавачот
37.250 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gerichshain
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
нови секач за маслена репка ZURN Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex нови секач за маслена репка ZURN Ріпаковий стіл / рапсовый стол Claas Maxflex
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
Контактирајте го продавачот
5.667 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2021 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Адаптер за жито
Работна брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.330 €
Секач за маслена репка
Година 2017 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Schöntal
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Адаптер за жито
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 9 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 21.020 €
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ружин
адаптер за жито ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жито ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жито ZURN sb vorsatz zu claas v660
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660 адаптер за жетва на сончоглед ZURN sb vorsatz zu claas v660
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.475 €
Секач за маслена репка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
нови адаптер за жетва на сончоглед ZURN Solero 14/70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.8 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Адаптер за жито
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се