Филтри -

Жетварки ZAFFRANI

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки ZAFFRANI: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жетва на сончоглед ZAFFRANI 940 №1065 адаптер за жетва на сончоглед ZAFFRANI 940 №1065 адаптер за жетва на сончоглед ZAFFRANI 940 №1065
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.700 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Сумская
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 13 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 13 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
адаптер за жетва на сончоглед ZAFFRANI 740 №844 адаптер за жетва на сончоглед ZAFFRANI 740 №844
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.070 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година Километража 2018 м/ч Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
14.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Звенигородка
адаптер за пченка ZAFFRANI   №1699 адаптер за пченка ZAFFRANI   №1699
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Запорожская
Контактирајте го продавачот
17.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
9.999 US$ EUR ≈ 9.381 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Украина, Охиньки
адаптер за пченка ZAFFRANI 870N №2416 адаптер за пченка ZAFFRANI 870N №2416
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.580 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Волынская
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се