Филтри -

Жетварки Versatile

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Жетварки Versatile

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 6.5 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Novomoskovsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 10 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Novomoskovsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се