Филтри -

Жетварки Veles-Agro

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Жетварки Veles-Agro

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.160 € UAH 878.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 15 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
17.640 € UAH 732.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Odessa
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се