Филтри -

Жетварки VERSATILE

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Жетварки VERSATILE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 6.5 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Новомосковск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 10 т/ч Работна брзина 9 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Новомосковск
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се