Филтри -

Жетварки VELES-AGRO

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Жетварки VELES-AGRO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.510 € UAH 878.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
15.390 € UAH 658.800 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одеса
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се