Филтри -

Жетварки SunfloroMash од Украина

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Жетварки SunfloroMash од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Poltava
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
3.711 € UAH 154.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
812 € UAH 33.700 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
812 € UAH 33.700 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
10.360 € UAH 430.000 UAH
Друг адаптер за комбајн
Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 4.9 м
Украина, Kyiv
нови адаптер за соја SunfloroMash «ETTARO» - пристосування для збирання сої та гороху ПСМ нови адаптер за соја SunfloroMash «ETTARO» - пристосування для збирання сої та гороху ПСМ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за соја
Работна брзина 5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Novomoskovsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Novomoskovsk
нови секач за маслена репка SunfloroMash «RAPE FIORE» ПРМ нови секач за маслена репка SunfloroMash «RAPE FIORE» ПРМ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Novomoskovsk
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се