Филтри -

Жетварки SunfloroMash

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Жетварки SunfloroMash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.790 € UAH 599.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 12 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Poltava
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
3.802 € UAH 154.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
9.383 € UAH 380.000 UAH
Собирач со валјаци
Работна брзина 8 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.300 € Со вклучен ДДВ
Собирач со валјаци
Работна брзина 8 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
10.500 € Со вклучен ДДВ
Собирач со валјаци
Работна брзина 10 км/ч
Година 09/2023 Километража Ширина на опфаќање 4.9 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.220 € UAH 495.000 UAH
Друг адаптер за комбајн
Работна брзина 10 км/ч
Година 09/2023 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
10.620 € UAH 430.000 UAH
Друг адаптер за комбајн
Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 4.9 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Година 11/2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
30.490 € UAH 1.235.000 UAH
Адаптер за пченка
Капацитет 36 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
13.750 € UAH 557.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 12 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
12.210 € UAH 494.600 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 8 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 4.7 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.400 € UAH 988.000 UAH
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 30 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 06/2023 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Kyiv
нови адаптер за соја SunfloroMash «ETTARO» - пристосування для збирання сої та гороху ПСМ нови адаптер за соја SunfloroMash «ETTARO» - пристосування для збирання сої та гороху ПСМ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за соја
Работна брзина 5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Novomoskovsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Novomoskovsk
нови секач за маслена репка SunfloroMash «RAPE FIORE» ПРМ нови секач за маслена репка SunfloroMash «RAPE FIORE» ПРМ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Novomoskovsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се