Филтри -

Жетварки Shelbourne Reynolds

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Жетварки Shelbourne Reynolds

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жито Shelbourne Reynolds CVS/XCV for/ для no-till адаптер за жито Shelbourne Reynolds CVS/XCV for/ для no-till адаптер за жито Shelbourne Reynolds CVS/XCV for/ для no-till
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
3.782 € GBP 3.250 GBP
Жетварка за чешлање
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 37.160 €
Жетварка за чешлање
Капацитет 25 т/ч Работна брзина 14 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Доброполье
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Жетварка за чешлање
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.740 €
Жетварка за чешлање
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Жетварка за чешлање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
42.000 € Со вклучен ДДВ
Жетварка за чешлање
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.600 €
Жетварка за чешлање
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.600 €
Жетварка за чешлање
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Кировоград
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се