Филтри -

Жетварки SUNFLOROMASH

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Жетварки SUNFLOROMASH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.874 € UAH 154.000 UAH
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Полтава
нови адаптер за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH 9,2 (Безкоштовна доставка, Кредит)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9.2 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Полтава
нови адаптер за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH 6,  7,4  9,2 нови адаптер за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH 6,  7,4  9,2 нови адаптер за жетва на сончоглед SUNFLOROMASH 6,  7,4  9,2
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Украина, Полтава
нови адаптер за соја SUNFLOROMASH «ETTARO» - пристосування для збирання сої та гороху ПСМ нови адаптер за соја SUNFLOROMASH «ETTARO» - пристосування для збирання сої та гороху ПСМ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за соја
Работна брзина 5 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Новомосковск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Новомосковск
нови секач за маслена репка SUNFLOROMASH «RAPE FIORE» ПРМ нови секач за маслена репка SUNFLOROMASH «RAPE FIORE» ПРМ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за маслена репка
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Новомосковск
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се