Филтри -

Жетварки Rostselmash

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Жетварки Rostselmash

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.597 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
нови собирач со валјаци Rostselmash Swa Pick-340/43
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Узбекистан, Tashkent
нови адаптер за жито Rostselmash RSM-100.70
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање 4.95 м
Узбекистан, Tashkent
нови ротациона жетварка за пченка Rostselmash ЖРН-600
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Узбекистан, Tashkent
адаптер за пченка Rostselmash ППК-41
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се