Филтри -

Жетварки Pöttinger

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Жетварки Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
950 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
адаптер за жито Pöttinger Novacat 305 H ED адаптер за жито Pöttinger Novacat 305 H ED адаптер за жито Pöttinger Novacat 305 H ED
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се