Филтри -

Жетварки PWL

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Жетварки PWL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.020 € PLN 165.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
19.590 € PLN 85.000 PLN
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Olesno
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.820 € PLN 73.000 PLN
Адаптер за жетва на сончоглед
Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
24.200 € PLN 105.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
27.420 € PLN 119.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Olesno
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се