Филтри -

Жетварки Oros од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Жетварки Oros од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.640 €
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
22.400 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.600 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2020 Километража 850 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Парафіївка
адаптер за пченка Oros 8244 адаптер за пченка Oros 8244 адаптер за пченка Oros 8244
3
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.420 €
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
адаптер за пченка Oros 8/70
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се