Филтри -

Жетварки Oros

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Жетварки Oros

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Словачка
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.640 €
Адаптер за пченка
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Охиньки
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
22.400 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 4.5 км/ч
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Zvenyhorodka
адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri адаптер за пченка Oros 6 Randuri
3
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.74 м
Романија
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.600 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 10 км/ч
Година 05/2020 Километража 850 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Парафіївка
Контактирајте го продавачот
11.760 € BYN 42.000 BYN
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Korolev Stan
адаптер за пченка Oros 8244 адаптер за пченка Oros 8244 адаптер за пченка Oros 8244
3
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.420 €
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kharkiv
адаптер за пченка Oros 8/70
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се