Филтри -

Жетварки OLIMAC од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки OLIMAC од Украина: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Белая Церковь
нови адаптер за пченка OLIMAC Drago GT (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нові Санжари
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови адаптер за пченка OLIMAC Drago II (8 рядков)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за пченка OLIMAC Drago GT (12 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за жетва на сончоглед OLIMAC Drago Gold (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.17 м
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за жетва на сончоглед OLIMAC Drago Gold (12 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Нові Санжари
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.070 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
13.700 US$ EUR ≈ 12.850 €
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Харьков
адаптер за пченка OLIMAC 8 №1271
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Сумская
Контактирајте го продавачот
500 US$ EUR ≈ 469,10 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
адаптер за пченка OLIMAC Drago SR 8 адаптер за пченка OLIMAC Drago SR 8 адаптер за пченка OLIMAC Drago SR 8
3
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.880 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
16.200 US$ EUR ≈ 15.200 €
Адаптер за пченка
Година 02/2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Суми
Контактирајте го продавачот
9.999 US$ EUR ≈ 9.381 €
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
адаптер за пченка OLIMAC DRAGO 2 шт №2184
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.450 €
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража 1400 м/ч Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Кировоградская
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се