Филтри -

Жетварки OLIMAC

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Жетварки OLIMAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража 700 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Кременчук
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.910 €
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
500 US$ EUR ≈ 463,80 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
19.730 € PLN 88.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
адаптер за пченка OLIMAC
1
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
нови адаптер за пченка OLIMAC Drago GT (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за пченка OLIMAC Drago II (8 рядков)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за жетва на сончоглед OLIMAC Drago Gold (12 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Нові Санжари
нови адаптер за жетва на сончоглед OLIMAC Drago Gold (8 рядная)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.17 м
Украина, Нові Санжари
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.130 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Бичева
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-54636 Rittersdorf
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража 700 м/ч Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража 650 м/ч Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, смт.Володарка
адаптер за жито OLIMAC Drago SR6TR 6 reihig адаптер за жито OLIMAC Drago SR6TR 6 reihig адаптер за жито OLIMAC Drago SR6TR 6 reihig
3
Контактирајте го продавачот
14.990 €
Адаптер за жито
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Wierzbno
адаптер за пченка OLIMAC Drago SR 8 адаптер за пченка OLIMAC Drago SR 8 адаптер за пченка OLIMAC Drago SR 8
3
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 10.950 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Töging
адаптер за пченка OLIMAC Drago NR8TR адаптер за пченка OLIMAC Drago NR8TR
2
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
адаптер за пченка OLIMAC Serie Drago 2 NEU
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се