Филтри -

Жетварки OGNAS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Жетварки OGNAS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.800 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
2.800 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.210 €
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.800 € Со вклучен ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Zvenyhorodka
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се