Филтри -

Жетварки New Holland од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Жетварки New Holland од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.240 € PLN 200.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Полска
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
27.095 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
27.030 € PLN 125.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2012 Километража 321 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Srebrna Góra
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се