Филтри -

Жетварки New Holland од Германија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Жетварки New Holland од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.401 €
Адаптер за жито
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 7.63 м
Германија, Grimma
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за жито
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Meppen-Versen
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
35.650 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 6.1 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
адаптер за жито New Holland 30 GHNG адаптер за жито New Holland 30 GHNG
2
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Адаптер за жито
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 9.15 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
7.650 €
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Адаптер за жито
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито New Holland coupe адаптер за жито New Holland coupe адаптер за жито New Holland coupe
3
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Адаптер за жито
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2019 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
адаптер за жито New Holland schneidwerk varifeed адаптер за жито New Holland schneidwerk varifeed
2
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2008 Километража 378 м/ч Ширина на опфаќање 7.32 м
Германија, Cloppenburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се