Филтри -

Жетварки New Holland од Европа

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

83 огласа: Жетварки New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
адаптер за жито New Holland SuperFlex 740CF адаптер за жито New Holland SuperFlex 740CF адаптер за жито New Holland SuperFlex 740CF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Syke-Heiligenfelde
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 3.96 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
6.039 €
Собирач со валјаци
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Контактирајте го продавачот
46.722 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Адаптер за жито
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49456 Bakum
Контактирајте го продавачот
43.550 € PLN 200.000 PLN
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража 100 м/ч Ширина на опфаќање
Полска
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Адаптер за жито
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се