Филтри -

Жетварки New Holland

Резултати од пребарување: 153 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

153 огласа: Жетварки New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за жито New Holland 74C Flex адаптер за жито New Holland 74C Flex адаптер за жито New Holland 74C Flex
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.990 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 22.320 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Sumy
нови адаптер за пченка New Holland AkturkMakina
1
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Адаптер за пченка
Работна брзина 13 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.990 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
адаптер за жито New Holland SuperFlex 740CF адаптер за жито New Holland SuperFlex 740CF адаптер за жито New Holland SuperFlex 740CF
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Адаптер за жито
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Syke-Heiligenfelde
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Работна брзина 9 км/ч
Година 2014 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Ротациона жетварка за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Адаптер за жито
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Адаптер за пченка
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 3.96 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
6.039 €
Собирач со валјаци
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Mors
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 153 огласа
Прикажи
Претплати се