Филтри -

Жетварки NEW HOLLAND од Холандија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

36 огласа: Жетварки NEW HOLLAND од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2003-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2013-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
адаптер за пченка NEW HOLLAND 600BFI / 750BFI / 600SFI Plus адаптер за пченка NEW HOLLAND 600BFI / 750BFI / 600SFI Plus адаптер за пченка NEW HOLLAND 600BFI / 750BFI / 600SFI Plus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
собирач со валјаци NEW HOLLAND 300 FP HP graspickup
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Холандија, Boekel
собирач со валјаци NEW HOLLAND 270FPE GRASPICK-UP
1
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Собирач со валјаци
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
собирач со валјаци NEW HOLLAND 270 FPE GRASPICK-UP
1
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
собирач со валјаци NEW HOLLAND 346W GRASPICK-UP
1
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Собирач со валјаци
Година 2003 Километража 21 м/ч Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
собирач со валјаци NEW HOLLAND 346WXV GRASPICK-UP собирач со валјаци NEW HOLLAND 346WXV GRASPICK-UP
2
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Собирач со валјаци
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
собирач со валјаци NEW HOLLAND FX345W GRASPICK-UP собирач со валјаци NEW HOLLAND FX345W GRASPICK-UP собирач со валјаци NEW HOLLAND FX345W GRASPICK-UP
3
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Собирач со валјаци
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
адаптер за жито NEW HOLLAND Maaibord Varifeed 760 HD адаптер за жито NEW HOLLAND Maaibord Varifeed 760 HD адаптер за жито NEW HOLLAND Maaibord Varifeed 760 HD
3
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротациона жетварка за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Holten
адаптер за пченка NEW HOLLAND 300 N 6 H адаптер за пченка NEW HOLLAND 300 N 6 H адаптер за пченка NEW HOLLAND 300 N 6 H
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Холандија, Holten
адаптер за пченка NEW HOLLAND RI450 Maisbek адаптер за пченка NEW HOLLAND RI450 Maisbek адаптер за пченка NEW HOLLAND RI450 Maisbek
3
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Адаптер за пченка
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
адаптер за пченка NEW HOLLAND RI450 Maisbek адаптер за пченка NEW HOLLAND RI450 Maisbek адаптер за пченка NEW HOLLAND RI450 Maisbek
3
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Адаптер за пченка
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wierden
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2009-01-01 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се