Филтри -

Жетварки NEW HOLLAND од Германија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Жетварки NEW HOLLAND од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kettenkamp
адаптер за пченка NEW HOLLAND 470 FIE адаптер за пченка NEW HOLLAND 470 FIE
2
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Niebüll
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
собирач со валјаци NEW HOLLAND fpe 273 собирач со валјаци NEW HOLLAND fpe 273
2
Контактирајте го продавачот
7.650 €
Собирач со валјаци
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Адаптер за жито
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.201 €
Собирач со валјаци
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито NEW HOLLAND schneidwerk varifeed адаптер за жито NEW HOLLAND schneidwerk varifeed
2
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.994 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.656 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
62.100 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 1 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Kleeth
ротациона жетварка за пченка NEW HOLLAND RI 600 *Maisgebiss* ротациона жетварка за пченка NEW HOLLAND RI 600 *Maisgebiss* ротациона жетварка за пченка NEW HOLLAND RI 600 *Maisgebiss*
3
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Ротациона жетварка за пченка
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
990 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Ротациона жетварка за пченка
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
собирач со валјаци NEW HOLLAND 300 FP собирач со валјаци NEW HOLLAND 300 FP
2
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Собирач со валјаци
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Адаптер за жито
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
адаптер за жито NEW HOLLAND 600 bfi
1
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Адаптер за жито
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Адаптер за жито
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година Километража Ширина на опфаќање 3.96 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се