Филтри -

Жетварки NARDI од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Жетварки NARDI од Украина: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови адаптер за жетва на сончоглед NARDI 6  7.4 9.4 12 метров нови адаптер за жетва на сончоглед NARDI 6  7.4 9.4 12 метров нови адаптер за жетва на сончоглед NARDI 6  7.4 9.4 12 метров
3
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Бердянск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Капацитет 5 т/ч Работна брзина 12 км/ч
Година 01/2017 Километража 500 м/ч Ширина на опфаќање 9.4 м
Украина, Нова Водолага
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се